top of page

Blob-Agacı-Kişilik Testi

Size en çok uyan karakterleri, sol parmağınızı kullanarak 3 tanesini seçin. Şimdiki durumunuzu yansıtan en az 3 karakter.


Sonuçlar aşağıdadır :

blob-agaci

1-3-6-7 Numara

Bu numaradaki karakterlerin hepsinin motivasyonu yüksektir. Azimli kişilerdir. Aralarındaki farklar zorluklar karşısında öz güvenleriyle ilgilidir.

1 Numara: Sallantıda olarak görür yerini, her işi kendi yapmaya kalkışır, bu yüzden zorlanır, o yüzde devretmeyi öğrenmesi gerekir, başkalarına güvenmeyi de

3 Numara : Başkalarından aldığı destek sayesinde güçlü bir başlangıç yapar. Gitmesi gereken yolun çok uzun olduğunu içinde hisseder. Daha çok deneyime ihtiyacı vardır.

6 Numara : Kendine güvenli ve deneyimlidir. Onun öğrenmesi gereken yeni perspektiflere açık olmak ve her şeyi bildiği yanılgısına düşmemektir.

7 Numara: Kendine güvenen ve motivasyon konusunda iyidir. Konfor alanında çıkmaya ihtiyacı vardır.


2-11-12-18-19


Bu numaraları seçtiyseniz iletişim yönünden oldukça güçlü birisiniz. Ailenize ve yakın çevrenize de yardımcı oluyorsunuz

2 numara : Sadece yardım etmiş olmanın hazzı için insanlara yardım eli uzatabilir.

11-12 numara : arkadaş çevresi geniştir iş ilişkilerinde bile dostluk kurduğu kişilerle daha iyi çalışır.

18 Numara : Tipik bir destekleyici aile babası özelliği taşır. Ailesinin mutluluğu her şeyin üzerindedir.

19 Numara : Tam bir kötü gün dostudur. Zor durumlar aşma konusunda tecrübelidir.


4 Ve 5 Numara


4 Numara : hayatın dengelerini dikkatle gözetir. Başarılı olmayı ister ama bunun getireceği risk ve zorlukları hoş karşılamaz. Moralini bozmamayı öğrenmesi gerekir.

5 Numara: Kendini yorgun hisseder ve motivasyonu düşüktür. Daha fazla hayat enerjisi toplamak için dinlenmeye ve iç dönmeye ihtiyacı vardır.


9,13, ve 21 Numara


13 ve 21 Numara olumsuz düşüncelere fazla prim veren bir yapıya sahiptir. Bu tipler kendini dış dünyaya kapatmaya meyilli kişilerdir. Bir noktada seyirci olmayı bırakıp hayata karışarak mutlu olmayı öğrenmelidirler.

9 Numarada 13 ve 21 gibi kendi dünyasındadır. Ama o mutludur ve kendine yeter bir alana sahiptir.


16-17 Numara


Bu numaralar ister aile ister eş olsun yakın bir ilişkide ortaya çıkan zorlukları incelemeli ve kendilerini değiştirmelidirler.

16 numara duygusal şantaj lardan korunma konusunda kendini geliştirmelidir. Yardımsever doğası suistimal edilir.

17 numara kendini ayakları üzerinde zorlanır. İlişkilerde beklentisini abartmamalı ve insanların alan tanımalılar. Birey olmayı öğrenmek önemli.


14-20 Numara


14 Ve 20 Numaralar çok duygusal kişilerdir. Her ikisinin de kendine ait bir yalnızlığı vardır.

14 numara duygusal olarak yaralanmaya açık olduğundan yalnız kalmak ister. Hayatının bu döneminde kendini yaralanabilir hissetmektedir.

20 Numara zirvede olmanın verdiği yalnızlığı yaşamaktadır. Temelde kendi içinde mutludur ve kendini başarılı görmektedir.


10-15 numaralar


Dünya ile barışık ve mutlu hayat süren kişilerdir.

10 Numara kendi dünyasının sınırlarını tam olarak belirlemiştir. O insanlardan uzak durmasına rağmen iyi bir öğretmen ve tarafsız bir gözlemcidir.

15 numara hayatın tam ortasında mutlu olmayı öğrenmiştir. Elindekilerin kıymetini bilir. Yakın çevresiyle temas halindedir.

8 Numara kendi içine kapanmayı tercih etmiş biridir. Kimsenin bakmadığı uzaklara baktığında eşsiz bir bakış açısına sahiptir. Kendine biçtiği yalnızlık zamanı bittiğinde çok güzel paylaşımlarda bulunabilir.

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Anlayarak hızlı okuma ankara da ya da başka yerlerden arıyor olabilirsiniz, hızlı okuma sistemini, beyni, gözü ve duyularımızı temel alarak,

Çözüm Odaklı Koçluğun Farkı Nedir ? Pozitif psikoloji temelli çözüm odaklı yaşam koçluğun en kritik farkı, neyi nasıl yapacağınız konusunda, size bütünsel bir harita vermesi ve bu haritada, danışanını

Ders Çalışma Tekniğinizi Nasıl Geliştirebilirsiniz ? Ders çalışma istiyorsunuz ama canınız sıkılıyor sonra bildiklerinizi çabucak unutuyorsunuz belki de öğreneceğini yeni etkili ders çalışma teknikler

bottom of page