top of page

HİZMET SÖZLEŞMESİ&
KULLANIM ŞARTLARI

                                                         


Sözleşme aşağıdaki taraflar arasında aşağıda belirtilen hüküm ve şartlar çerçevesinde elektronik ortamda aktedilmiştir

KVKK aydınlatma metni, rıza metni, gizlilik ve çerez politikası bu sözleşmenin ayrılmaz bir parçası sayılır.  

 1. Taraflar ve Tanımlar

 

a)Taraflar
 

Bu kullanıcı koşulları (“Hizmet Sözleşmesi” veya “ Şartlar ”), Web Sitesi aracılığıyla sunduğumuz hizmetlere ilişkin hüküm ve koşulları içerir ve Web Sitesini ziyaret edenler veya Web platformumuzu kullananlar (“ Müşteri ” veya “ Kullanıcı ”) için geçerlidir.  

 

a) www.erdemtaskinsu.com, www.kendiniguncelle.com ve www.birsorumvardi.com internet sitesi (Bundan böyle “Site” olarak anılacaktır) faaliyetlerini yürüten Cafer Erdem Taşkınsu ŞAHIS ŞİRKETİ (Bundan böyle “Şirket” olarak anılacaktır.)

 

b)www.erdemtaskinsu.com, www.kendiniguncelle.com ve www.birsorumvardi.com internet sitesini ziyaret eden, hizmetlerimizden yararlanan, mail bültenimize üye olan kullanıcılar için geçerlidir.  (Bundan böyle (“Kullanıcı” veya ‘’müşteri’’) olarak anılacaktır)

 

b)Tanımlamalar

 

 • Erdem Taşkınsu,  Erdem Taşkınsu Şahıs şirketini ifade eder. 

 

 

 

 • “Üye” İşbu sözleşme koşulları doğrultusunda “Site”de mail bültenimize üye olan ve “Site”de yer alan içerik, uygulama ve “Hizmetler”den yararlanan gerçek ve tüzel kişileri ifade eder;

 

 • “İçerik” Site ve/veya herhangi bir Web Sitesinden yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, resim, video, müzik, rakam v.b. görsel, yazınsal ve işitsel imgeler.

 

 

 • “Kullanıcı” veya ‘‘Müşteri’’ “Site”ye erişen gerçek ve tüzel kişileri ifade eder.

2. Sözleşmenin Konusu 

Sözleşme, “Üye” ve “Kullanıcı” veya ''Müşteri'' tarafından Site üzerinden alacakları hizmetlerin hüküm ve şartlarını düzenlemektedir.

3) Sözleşmenin Akdi
 

 1. Hizmetlerimizden faydalanan kullanıcı ve üyelerimiz Kullanım Şartlarının tamamını okuduklarını, içeriğini tamamıyla anladıklarını ve tüm maddelerini kayıtsız şartsız kabul ettiklerini ve onayladıklarını  peşinen taahhüt ederler. 

 

 1. Koşullar hakkında herhangi bir sorunuz veya endişeniz varsa, lütfen bilgi@erdemtaskinsu.com  adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

 

4) Hizmet ve Kullanım Şartları

-Erdem Taşkınsu Şirketinin sahibi olduğu bu sitenin amacı, bireysel gelişim, ilişkilerle ilgili sosyal medya paylaşımlarımızda sormak istediğiniz soruları cevaplamak, koçluk, danışmanlık hizmeti vermek, meditasyonlar, bilgilendirici blog yazıları sunmaktır. 

-Hizmetlerimizi kullanmak için en az 18 yaşında reşit olmalısınız.

-Web platformumuzdaki hizmetlerimizi kullanarak, meditasyon sistemimizi ticari ya da kişisel olarak YouTube ya da başka sosyal paylaşım mecralarında (Spotify, İnstagram vs) kullanmayacağınızı taahhüt etmiş olursunuz.
 

Aşağıda hizmetlerimizin başlıklarına göre kullanım şartlarını bulacaksınız. Lütfen, bu Kullanıcı Sözleşmesi hüküm ve koşullarını, dikkatli bir şekilde okumanızı öneriyoruz ve şartları kabul etmemeniz durumunda, siteye erişmekten ve hizmetlerimizi kullanmaktan uzak durmalısınız. 

 

5)Koçluk, Mentörlük Hizmeti Şartları

 

 • Hizmetlerimizi ilk kez kullanmadan önce veya hizmetlerimizi kullanırken sağlığınızla ilgili herhangi bir şüpheniz varsa, hizmetlerimizi kullanmaya başlamadan veya kullanmaya devam etmeden önce doktorunuza danışmalısınız. Herhangi bir tıbbi sorununuz , akıl ve ya ruh sağlığı ile ilgili tereddütleriniz varsa psikiyatrist ya da ruh sağlığı profesyonelinden destek almalısınız. Hizmetlerimizi kullanmamalısınız. 

 

 • Koçluk ve mentorluk hizmeti ;  başarı, hedeflerinizin netleştirilmesi, değerler, eylem, sonuç alma sürecinde bireyin motivasyon ve inancını yükselterek verimliliği  hedefleyen, iletişim ve ilişki kalitenizi arttırıcı, danışmanlık süreci mentörlük ve koçluk çalışmasıdır.
  Dünyanın hiçbir yerinde ve koçluk mesleği tanımında da koçluk ve mentorluk tavsiye tedavi, terapi ya da psikolojik danışmanlık değildir. Koçluk süreci ilişkilerinizle ve işinizle ilgili etki gücünü arttırıcı motivasyon, performans odaklı farkındalık sürecidir.   Ülkemizde resmi gazetede ilan edilen ve MYK’da koçluk tanımı ile ilgili açıklamalara koçluk mesleği linkinden ulaşabilirsiniz.

   

 • Dolayısıyla, koçluk, mentörlük bedensel ya da ruhsal sağlığınızla ilgili bir bozukluğun tedavisi değildir, hastalık tanısı koyma, tedavi ya da bir psikoterapi programı da değildir. Dolayısıyla ana faaliyet konusu bedensel ya da ruhsal sağlığınızla ilgili özel nitelikli kişisel bilgileriniz değildir. Bu nedenden dolayı hiçbir şekilde  bir bozukluğun iyileştirilmesi değildir, tanı, teşhis, tedavi etme amacı taşımaz, bu bağlamda akıl, ruh sağlığı, beden ve kişilikle ilgili rahatsızlıklarınız konusunda ya da sağlığınızı iyileştirmeyle ilgili ihtiyaçlarınızda destek almak için bir psikiyatri hekimine başvurmalısınız.  Bu bağlamda, koçluk ve mentörlük hizmetlerimizden yararlanmayı seçerek bu ayrımı anladığınızı, koçluk için başvuru yaptığınızı onaylarsınız.

 

 • Koçluk ve mentörlük yönlendirme değildir, müşterinin kendi yaşamı ile ilgili vereceği karar ve tercihlerin sorumluluğu müşteriye aittir.

 

İlişki Danışmanlığı Şartları 

 

 • İlişki danışmanlığı ilişkinizin gündemi durumu hakkında objektif bilgi için danışmanlığıdır.  Bilgi  ve süreciniz ile ilgili sistemik planlama sürecidir.
   

 • Danışmanlık da koçluk uygulamaları gibi, akıl ve ruh sağlığı yerinde olan bireyler içindir. Motivasyon, inanç ve performans ya da kaliteli bir ilişki için objektif bilgi verme sürecidir. Halihazırda mevcut yetkinliklerinizi daha etkili kullanmanızı amaçlayan bir ilişki danışmanlığı, ilişki dinamiğinizi ve etki gücünü arttırmaya amaçlayan stratejik objektif bilgi verme sürecidir.
   

 • İlişki danışmanlığı da, koçluk ve mentörlük çalışması gibi bir tanı, teşhiş, terapi ya da bir bozukluk tedavi programı değildir. 

 • Ruhsal bozukluklar ya da kişilik bozuklukları gibi şüpheleriniz, problemleriniz için bir psikiyatri hekimine başvurun. 

 • İlişki danışmanlığı müşteri adına insiyatif almak demek değildir, müşteri kendi yaşamı ile ilgili seçimlerin sorumluluğu koçlukta olduğu gibi müşteriye aittir. 

 

Bir Sorum Vardı Hizmet Şartları
 

Bir sorum vardı hizmetinin amacı seçimleriniz konusunda yönlendirme yapmadan, durumunuz konusunda ihtiyacınız olan genel bilgiyi sizi vermektir. Kişisel gelişim veya ilişkileriniz hakkında yorum ve ya tavisiye vermeden bir koçun sorabileceği soruları size sorarak, yeni seçenekler üzerinde ve genel bilgiler vererek farkındalık katmaktır. Kullanıcı bu hizmetimizi kullanarak ve sözleşmeyi onaylayarak kişisel gelişim ve ilişkilerle ilgili hizmet alacağını bilmektedir.

 • Sitenin, bir sorum vardı hizmeti  Erdem Taşkınsu YouTube ya da İnstagram videolarını izleyenlerin videoda sırasında, sormak istediği soruların sorması için oluşturulmuş bir genel bilgi verme sürecidir. Erdem Taşkınsu vereceği yanıtların kesin doğruluğunu garanti etmez. Sunulan bilgilerin ve yanıtların, koşullar değiştiğinde ya da  zaman içinde geçerliliklerini kaybedebileceklerini ve/veya değişebileceğini baştan kabul eder. Yanıtlar hiçbir şekilde teşhis, tanı, terapi değildir.
   

 • Dolayısıyla sitenin söz konusu bu hizmetinin, amacı ve işleyişi herhangi bir doktorun, klinik psikoloğun, psikiyatrinin veya psikoterapinin yerini hiçbir şekilde alamaz, ve hiçbir şekilde herhangi bir hastalığı veya tıbbi sorunu teşhis etmek veya önlemek iddiası ile kesinlikle tasarlanmamıştır veya amaçlanmamıştır, bu bağlamda sitenin bir sorum vardi hizmetini kullanarak ve kullanıcı sözleşmesini okuduğunuzu onaylayarak akıl, beden, ruh sağlığı ile ilgili problemleriniz için bu hizmeti almadığınızı onaylamış olursunuz. Sitenin birsorumvardi hizmetini kullanmaya devam etmeniz durumunda akıl ve ruh sağlığı yerinde birey olarak kabul ederiz.
   

 • Sitenin bir sorum vardi hizmetini kullanmak isteyen kullanıcılar, isimlerini gizlemek istiyorlarsa soru formunda takma isim (nick, rumuz) yazabilirler, sadece hizmet bedeli için yönlendirebileceğiniz hizmet aldığımız IYZICO ödeme şirketi üzerinden ödemenizi yaparken makbuz düzenleme yükümlülüğünü yerine getirebilmek için  için ad, soyad, adres bilgileriniz gerekmektedir ve bu amaçla kişisel bilgilerinizi kullanırız. Erdem Taşkınsu şirketi, düzenlenen makbuzları e-makbuz/e arşiv yoluyla e-posta adresinize gönderebilir. ( Kişisel Bilgilerin hizmet aldığımız firmalar açısından aktarımını öğrenmek için aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz. )
   

 • Hizmetimizi kullanan kullanıcılar, “birsorumvardi” hizmetini kullanırken form alanında maksimum 1080 karakter kullanabilir. 1080 karakter 150 sözcüğe denk gelmektedir. Sorulacak sorular için ayrılacak zaman, bilgi ve deneyim ve emeğin bir hizmet fiyatlandırması vardır.
   

 • Soru formunda, kullanıcı sorusunu sorduktan sonra ödemesini yapabilmek için ödeme sayfasına yönlendirilecektir. Ödemesi yapılmayan sorular onaylanmadığı için cevaplanamayacaktır, müşteri ödemesini yapmadığı soru için bir hak iddia edemeyecektir. Soru formu kullanılmadan, teknik destek için kullanılan mail adresimize gönderdiğiniz kişisel sorular için cevap olmayacaktır. Kullanıcılar, bir ödeme yaparak, 1080 karakter ile soracakları, bir soru sorma hakkını satın almış olur.
   

 • Sorulacak soruların cevap olabilmesi için, Türkçe olarak açık ve net bir şekilde anlam bütünlüğünün bozulmadan yazılması gerekmektedir. Bozuk bir Türkçe ya da çarpık, eksik bir şekilde yazılmış cümleler tam olarak anlaşılmayacaktır, bu nedenle soruların bir kez daha düzgün bir şekilde sorulması için talep edilebilir. Tüm bu süreçte düzeltilmeden gönderilen sorunun ücreti ödenmiş olsa bile herhangi bir ücret iadesi yapılacak ve sorular cevaplanmayacaktır.

   

 • Kullanıcı, internet sitesindeki form aracılığı ile Erdem Taşkınsu’ya yönelik, birsorumvardi hizmetinde belirtilen çalışma amaçlarına, sorularının kapsamı ve sınırı ile yasal uyarılara aykırı kötü niyetli, manipüle etmek için ileti, bilgi, postalayamazlar. Böyle bir durum karşısında Erdem Taşkınsu şirketi yasal yollara başvurma hakkını saklı tutar.

 

Sorumluluk Reddi
 

 • Kullanıcının bir sorum vardı hizmetiyle alacağı cevapta, danışmanlık ve koçluk görüşmelerinde de  bizzat sadece Aile Danışmanı, Sosyolog, Erdem Taşkınsu ile iletişime geçmiş olacaktır.
   

 • Şirket olarak amacımız, mutlu, daha huzurlu ve farkındalıklı bir insan olmanıza yardımcı olmak olsa da, hizmetlerimiz bu tür faydalar sağlayabileceği konusunda hiçbir iddiada ya da garantide bulunmuyoruz.

 

 • Koçluk hizmetinin anlamlı ve başarılı olabilmesi için danışanın değişime hazır ve istekli olması, kendisini ortaya koyma iradesine sahip olması gereklidir. Koç belirlenmiş ya da danışanın ilgili olduğu alanlarda onun gelişim sürecine katkıda bulunmak için çalışır. Bu süreçteki verimlilik iki tarafın da iş birliği ve etkileşimine bağlıdır. Her ne kadar bu etkileşim verimlilik için önemli olsa da danışanın kendi yaşamı ile ilgili vereceği karar ve tercihlerin sorumluluğu danışana aittir.
  Koçluk sürecinde bu hizmetten kesin sonuç alınabileceği garanti edilmemektedir. Koçluk sürecinde danışanın elde etmek istediği sonuç, kişisel faktörlere göre farklı olabileceği gibi kendi çabası, motivasyonu ve görüşme dışındaki günlük uygulamalarını yapması ile doğrudan ilişkilidir. Bu sebepten dolayı danışanın istediği sonuca ulaşamaması halinde Cafer Erdem Taşkınsu  ; sözleşmeni ihlali, haksız fiil, kendi yaptığı eylemler,kendi kişisel tercihleri ya da başka sebeplere binaen doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiç bir zarardan sorumlu değildir.

 

 • Bir sorum vardı hizmetinden yararlanan müşterilerin için Erdem Taşkınsu şirketi’nin vereceği yanıtların doğruluğu hakkında bir garanti vermez, bilginin güncelliği müşterinin zamana, koşullara, müşterinin kullanımına göre her an değişim gösterebilir veya bilgilerin zaman içerisinde geçerliliklerini kaybedebileceklerini ya da değişebileceğini müşteri baştan kabul eder. 

 

 • Bir sorum vardı hizmetiyle ile müşteriye verilecek yanıtlar, hiçbir şekilde müşteri adına karar verilmesi ya da seçimlerin yapılması kesinlikle söz konusu olamaz, verilecek yanıtlarda Erdem Taşkınsu seçenekleri ve seçimlerin sonuçların hakkında genel bilgi açıklaması yapabilir ancak müşteriye hangi kararı vermesi konusunda bir dayatma, yönlendirme, zorunluluk yapmaz, ne yapacağı konusunda karar vermek ya da karar vermemek,  müşterinin yapacağı seçimler müşterinin sorumluluğundadır, bu bağlamda verilen bilgilerin her durumda %100 kesin doğru olacağını garanti etmez. Verilen yanıtlar Erdem Taşkınsunun konu hakkında genel bilgisi ve görüşleridir.  Bir tanı, teşhis, terapi, tedavi iddiası ve amacı hiçbir şekilde yoktur. Kullanıcı bu hizmeti kullanarak bu bilinçte soru sorduğunu baştan kabul etmektedir. 

 

 • Sorulara verilen yanıtların eyleme geçirilmesi, sonuçları ve sonuçlardan doğacak hukuki sonuçları ile ilgili tüm sorumluluk kullanıcıya aittir.  Bu bağlamda, Erdem Taşkınsu  ; sözleşmeni ihlali, haksız fiil, kendi yaptığı eylemler, kendi kişisel tercihleri ya da başka sebeplere binaen doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiç bir zarardan sorumlu değildir.

 

 • Erdem Taşkınsu Şirketi  Sitedeki her türlü içeriğin ve hizmetin müşteri ve kullanıcı tarafından yanlış anlaşılmasından veya yanlış kullanılmasından doğabilecek dolaylı ya da doğrudan mağduriyetlerden ve zararlardan sorumluluk kabul etmez. Sitede yer alan içerik ve bilgilerden dolayı hiçbir şekilde hukuki ve cezai olarak sorumluluk kabul etmez.

 

 • Şirket, kötü niyetli kişiler tarafından hizmet aldığımız firmanın sunucusuna yapılabilecek siber saldırılar sonucu kullanıcı bilgilerinin kötü amaçlı kişilerin eline geçmesi ve bunların kötü niyetli kullanılması halinde doğabilecek sonuçlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

   

 • Kullanıcının kişisel verilerinin Erdem Taşkınsu şirket kontrolü dışında yetkisiz kişilerce okunmasından (Kullanıcının kişisel bilgilerini başka yerlerde paylaşması, site girişlerini bir başkasının yanında yapması ya da bir başkasının bilgisayarından girmesi vb. durumlardan) dolayı gelebilecek zararlardan Erdem Taşkınsu şirketi sorumlu değildir.
   

 • Hizmetlerimizi ilk kez kullanmadan önce veya hizmetlerimizi kullanırken sağlığınızla ilgili herhangi bir şüpheniz veya tereddütünüz varsa, hizmetlerimizi kullanmaya başlamadan veya kullanmaya devam etmeden önce doktorunuza danışmalısınız. Herhangi bir tıbbi sorununuz , akıl ve ya ruh sağlığı ile ilgili sıkıntılarınız  varsa veya özel bir durumunuz varsa bir tıp hekime veya psikiyatri hekiminize danışmadan hizmetlerimizi kullanmamalısınız.

 

 • Soru formuna e-mail adresinizi yanlış girmenizden dolayı ya da internetinizdeki bir aksaklıktan dolayı, teknik aksaklıktan dolayı iletilemeyen cevaptan ötürü şirket sorumlu değildir. Ödemeniz yapıldığı halde eğer cevaplanmadıysa böyle bir durumda bilgi@erdemtaskinsu.com adresine destek maili gönderebilirsiniz. Talebiniz doğrultusunda cevaplanmayan sorularınız talebinize göre ya tekrar cevaplanır ya da ücretin iadesi yapılacaktır.

   

 • Hizmetin kesintisiz, zamanında, güvenli, hatasız ve ya virüssüz olacağını garanti etmediğimizi, hizmetlerin kullanımından elde edilebilecek sonuçlarla ilgili herhangi bir garanti vermediğimizi bilmenizi isteriz.

 

Bilgi toplama ve gizlilik:
 

Erdem Taşkınsu şirketi, müşteri tarafından verilen tüm bilgilerin kesinlikle gizli kalacağını taahhüt eder. Müşterinin izni olmadan başkası ile hiçbir bilgiyi paylaşmaz.

Aydınlatma Metnimizde, belirttiğimiz sistemin işlemesi için gereken sebeplerden ötürü ( hizmetin devam etmesi için bu internet sitesinin barındığı sunucu firması ya da ödeme alınabilmesi için anlaştığımız firmalar, online görüşmeler, makbuz işlemleri gibi) ve yetkili devlet mercilerinin gözetiminde, yasal durumlar haricinde, her ne sebeple olursa olsun kişisel bilgileri, hiçbir kurum veya kuruluşa vermeyeceğini kabul ve taahhüt eder..

Erdem Taşkınsu şirketi ile sitedeki formlar aracılığı ile e-bülten, görüşme talepleri ya da online görüşme veya online seminerlerde  paylaştığınız  Ana Faaliyet Konusu Özel Nitelikli Kişisel Veri İşleme Olmayan, kişisel verilerinizi ( isim Soy isim, Kimlik No, Telefon No, Adres, Email, Özgeçmiş, Meslek Bilgisi, Medeni Durumu ) üçüncü kişilere satmaz, kiralamaz, hiçbir şekilde kullandırtmaz, üçüncü kişilere satmaz. Kişisel bilgilerinizi size hizmetin dışında asla kullanmayız. Öncelikle izniniz olmadan (hizmet yorumları gibi ) ya da mahkeme kararıyla istenmediği takdirde kişisel bilgileri asla paylaşmadığımızdan emin olabilirsiniz.

Ancak toplanan kişisel bilgilerinizi bu aydınlatma metninde açıklanan amaçlar ve sebepler doğrultusunda ;

Erdem Taşkınsu şirketi, müşterilerimize ve kullanıcılarımıza hizmet verebilmek, sunabilmek (E-bülten, e-kitap, online seminer, görüşmeler) hizmeti daha gerçekleştirmek ya da iyileştirmek amacıyla, sunucusu yurt içinde ve yurt dışında bulunan söz konusu 3. kişi olan firmalar (whatsapp, gmail, skype, superpeer, telegram, wix)  ödeme işlemcileri, barındırma hizmetleri, mail ve içerik dağıtım hizmetleri, makbuz için muhasebe birimimiz detaylarını aydınlatma metnimizde bulacağınız destek aldığımız hizmet sağlayıcı firmalar ile bu aydınlatma metninde belirttiğimiz şekilde kanuna ve mevzuata uygun bir şekilde Gizlilik Politikası ile tutarlı bir şekilde hizmetin ifası için paylaşabiliriz. 
Diğer bir istisna ise, mahkeme kararıyla veya yasaların gerektirmesi durumunda veya Hizmet Şartlarımızı ihlal etmeniz durumunda bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşabiliriz. Bu şartlar dışında, Erdem Taşkınsu şirketi herhangi bir gerçek veya tüzel kişi ile bilgilerinizi paylaşmaz.

Gizlilik politikamız ile ilgili detaylı bilgilere aydınlatma metnimiz de inceleyebilirsiniz.

https://www.erdemtaskinsu.com/kvkk-aydinlatma-metni/ amaçlar ve sebepler

 

Ödeme İşlemleri ve Fiyat Politikamız
 

Bir sorum vardı hizmetinin kullanımında yapılan satın almalar için ödemelerinizi almak için bir üçüncü taraf ödeme işlemcisi (" Ödeme İşlemcisi ") kullanıyoruz. Bu tür ödemelerin işlenmesi, bu hizmet Sözleşmesine ek olarak Ödeme İşlemcisinin hüküm, koşul ve gizlilik politikalarına tabi olacaktır. Ödeme İşlemcisinin neden olduğu herhangi bir zarardan sorumlu olmayacağız. Tüm dijital hizmetlerde önerimiz limitini belirlediğiniz sanal kart kullanmanız yönündedir. Hizmet aldığımız ödeme işlemcisinin gizlilik politikalarına https://www.iyzico.com/gizlilik-politikasi adresinden ulaşabilirsiniz.

Hizmetimizden faydalanan kullanıcılar, Erdem Taşkınsu Şirketinin sahibi olduğu bir sorum vardi hizmetiyle sordukları sorunun KDV dahil 99 TL olan ücretini bedelini ödemesi gerekmektedir.  Bu ödemenin sonunda kullanıcı 1080 karakterden oluşan soru sorma hakkını satın almış olacaktır.

Koçluk, danışmanlık, online webiner etkinliklerinde ise Superpeer firmasından destek alıyoruz. Superpeer da YouTube, İnstagram gibi bir içerik üretim platformudur, bu bağlamda randevu oluşturma ve ödeme işlemleri için Superpeer platformunu kullanıyoruz. Bu hizmet sözleşmesine ek olarak, Supeerpeer  abone olmanız, danışmanlık ve etkinliklerimize katılmanız katılmanız durumunda, Superpeerında gizlilik politikası da ündeme geldiği için ona tabii da olacaktır. Hizmet aldığımız Superpeer gizlilik politikaların adresinden ulaşabilirsiniz.
Hizmet aldığımız birebir görüşme ve etkinlik platformunun gizlilik politikasına https://superpeer.com/privacy-policy adresinden ulaşabilirsiniz. 


İade Hakkı
 

Şirket olarak iade politikamız hizmetin gerçekleşmediği durumlarda geçerlidir. Online etkinliklerimizde veya danışmanlık ya da koçluk paketimizi satın aldığınızda görüşme günü ve saatinden önce  danışmanlık ya da koçluk alma talebinizden vazgeçtiğinizde ya da etkinliğimize katılmaktan vazgeçtiğinizde hizmet bedelinin iadesi gerçekleştirilir.  
 

Cayma Hakkı

Hizmetlerimiz Cayma hakkının istisnası olan “elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler”  kapsamına girdiği için aldığınız hizmetin Yönetmelik'in 15. maddesi uyarınca cayma hakkınız bulunmadığını ve  hizmeti gerçekleşen hiçbir ödemenin iade edilemeyeceğini kabul ve beyan etmektesiniz.
Superpeer hesabımızdaki hizmelerimiz için ( Canlı yayın, meditasyon, kişisel gelişim setleri)  ücretli abonemiz olduğunuzda ise ödeme yenilenir. Dilediğiniz zaman iptal edebilirsiniz.


Koçluk Danışmanlık Hizmeti İçin :

Superpeer platformundan yaptığınız ödemelerde hizmet gerçekleşmeden ödemeniz hesabımıza geçemez bu yüzden hizmetin gerçekleştiği zamandan önce iptal durumunda hesabınıza para iadesini sistem 14 gün içinde gerçekleştirir. 

4 seanslık bütün koçluk paketi aldığınız durumlarda ise gerçekleşen görüşmelerin seans bedelleri ödenmesi kaydıyla kişi, müşteri sonraki seansları yapmaktan vazgeçmesi durumunda hizmet almayı sonlandırma iradesine sahiptir. Böyle bir durumlarda yapılmamış seans/ların ücreti kaldıysa müşteriye 3 gün içerisinde iadesi gerçekleşir. 
 

Bir sorum vardı hizmeti İçin ;
 

Sorduğunuz sorunun cevabı bilgi formunda girdiğiniz mail adresinize, ödemeniz alındığı andan itibaren 24 saat içerisinde soru formuna girdiğiniz e-mail hesabınıza gönderilecektir. Ödemeyi yaptığınız halde, soru formuna yazdığınız e posta adresiniz doğru ve düzgün bir şekilde çalışıyorsa ve ödemeyi yaptığınız halde 2 iş günü içerisinde cevap alamadıysanız böyle bir durumda ödeme yaptığınıza ait dekontunuzu soru formuna yazdığınız mail adresiniz ile bilgi@erdemtaskinsu.com mail adresine gönderebilirsiniz. Banka hesap numaranıza soru bedelinin ücreti iade edilecektir.
 

Tartışma ve Uyuşmazlık
 

Bu Koşullardan doğan veya doğan her türlü ihtilaf, Ankara/ Türkiye mahkemeleri ve icra daireleri tarafından çözülecektir. İşbu Kullanıcı Sözleşmesi, uyuşmazlıkların Türk Medeni Usul Kanunu uyarınca çözümlenmesine delil teşkil edecektir.

Çapa 2
Çapa 1
Çapa 3
Çapa 4
Çapa 5
Çapa 6
Çapa 7
Çapa 8
bottom of page